Střelecký kalendář 2018

Přinášíme vám střelecký kalendář pro rok 2018. Jak už je v našem klubu tradicí, celý rok je nabitý akcemi pro všechny druhy zbraní, kterými u nás lze střílet. Všechny naše soutěže jsou přístupné veřejnosti – samozřejmě s platným ZP. Na co se můžete těšit?

Kromě tradičních a oblíbených soutěží, jako jsou víceboje pro pistole, revolvery a malorážní pušky, vás čekají tyto novinky:

  • Jihočeská liga malých samopalů 2018, kde si budete moci zasoutěžit Škorpionem, nebo jinou podobnou zbraní.
  • MaO liga Jižní Čechy 2018, tady pro změnu můžete provětrat malorážní odstřelovačku. Tato soutěž bude probíhat současně s Chvalšinskou soutěží MPu. Podrobnější informace o organizaci budou včas zveřejněny na našich stránkách.

Po letošní úspěšné premiéře budeme v září opakovat soutěž pro libovolnou pistoli (LPi) a dále střelecké souboje velkorážní pistolí.

Na závěr ještě jedno důležité upozornění. Termíny soutěží se mohou v průběhu roku změnit. Toto se sice děje velmi výjimečně, ale vyloučit to nelze, proto berte PDF verzi kalendáře spíše jako orientační a pokud se budete chtít nějaké soutěže zúčastnit, sledujte naše stránky, kde budeme s dostatečným předstihem zveřejňovat případné změny.

Těšíme se na Vaši účast!

Mnoho zásahů do černého v roce 2018 Vám přeje SK Chvalšiny.